Георги Станчев в дует с Дичо на „Златният Орфей“

Златният Орфей - логоГеорги Станчев ще се яви в дует с Дичо в конкурсната програма за нова песен на фестивала „Златният Орфей“, който ще се състои на 31 август, 1 и 2 септември в Слънчев бряг. Пета Буюклиева пък ще представи съвместна песен с младия певец Георги Кючуков, с когото бяха съквартиранти в реалити шоуто „Музикална академия“ по TV7. Още един изненадващ дует ще видим на сцената – Паула Павлова-Ерилен ще блесне в тандем със Снежана Петкова от „Трик“. Маргарита Хранова пък е направила песен с Пейо Филипов, а Катина ще се състезава в дует с Жоро Низамов. „Златният Орфей“ се възражда за 50-годишнината от създаването му, която се отбелязва през 2015 г.

Ето и пълният списък на 26-те песни, които ще се състезават в конкурсната програма:

„Белег“ - м.ар.Евгени Парцалев, т.Лора Димитрова, изп.Стелияна Христова
„Всичко вече е минало“ - м.Александър Кипров, т.Асен Ошанов, ар.Алекс Кипров-младши, изп.Васил Петров
“Влюбена луна“ - м.Момчил Колев и Георги Станчев, т.Георги Станчев, ар.Момчил Колев, изп.Георги Станчев и Дичо
“Дали си ти“ - м.т.ар.изп."Остава"
“Довиждане, любов“ - м.ар.Александър Савелиев, т.Димитър Керелезов, изп.Кичка Бодурова
“Дошъл назаем“ - м.т.Радостина Колева, ар.Дани Милев, изп.Християна Дънкова
„Дъжд от секунди“ - м.Любомир Дамянов, т.Йоана Мирчева, ар.Светослав Лобошки, изп.Петя Буюклиева и Георги Кючуков (Mr.Vog)
„Единствена“ - м.т.Груди Нейков-Джери, ар.Димитър Гетов, изп.Иван Иванов
“Едно“ - м.Бисер Иванов и Нора Караиванова, т.Нора Караиванова, ар.Бисер Иванов, изп.Нора Караиванова
 “Електро мамбо“ - м.т.Паула Павлова, ар.Васил Стоев, изп.Паула Павлова-Ерилен и Снежана Петкова
“За цял живот“ - м.Мартин Антонов, т.Карина Миланова, ар.Валери Костов, изп.Кремена Димитрова
„Лека нощ“ - м.т.ар.изп.Георги Янакиев
“Лоши, луди, неприлични“ - м.Васил Стоев, т.Живко Колев, ар.изп.Синдикатът
“Лунна соната“ - м.Розалия Тасева, т.Иван Ненков, ар.Александър Савелиев и Симеон Сомлев, изп.Жулиета Иванова
 “Лунен дъжд“ - м.ар.Пламен Петков, т.Иван Тенев
„Мамо“ - м.Валентин Пензов, т.Роза Атанасова, ар.Максим Горанов, изп.Антония Маркова
“Небесни струни“ - м.ар.Валери Костов, т.Иван Беловски, изп.Звезди Керемидчиев
“Никой“ - м.т.ар.изп.Елена Сиракова
“Нищо не е същото“ - м.Димитър Атанасов, т.Йоанна Мирчева, ар.Юлиян Янев, изп.Димитър Атанасов
“Някъде там“ - м.ар.Картела рекърдс, т.Васко Милойков, изп.P4Y P4LL
„Очакване“ - м.т.Панайот Панайотов (Pier), ар.Красимир Илиев, изп.Панайот Панайотов (Pier)
„Река с милиони водопади“ - м.Милен Македонски, т.Явор Кирин, ар.Милен Македонски и Иван Бошев, изп.Маргарита Хранова и Пейо Филипов
„Сребърна“ - м.т.Димо Стоянов, ар.изп.ПИФ (Димо Стоянов, Юрий Божинов, Иван Велков, Мартин Профиров)
„Танго“ - м.т.ар.изп. група Bourbon Street
„Ти и аз“ - м.ар.Наско Ляпчев, т.Жоро Низамов и Наско Ляпчев, изп.Жоро Низамов и Катина (Екатерина Димитрова)